Spójrz w przyszłość - zadbaj o swój biznes z kursydlarolnikow.pl

BIUROSERWIS MORALEWICZ I SPÓŁKA SP.JSklep plastyczny Koszalin - BIUROSERWIS MORALEWICZ I SPÓŁKA SP.J


Hurtownia papiernicza Druczek oferuje artykuły biurowe, szkolne oraz artystyczne na terenie trzech województw: zachodniopomorskiego, lubuskiego oraz podkarpackiego. Działalność opiera się na sieci oddziałów, które prowadzą biuroserwis, ale firma posiada również sklepy plastyczne m.in. w Koszalinie, Szczecinie oraz Gorzowie Wielkopolskim.  Wieloletnia obecność na rynku oraz ciągłe poszerzanie asortymentu i rozbudowywanie biznesu to największe atuty spółki, która może poszczycić się doświadczeniem i ugruntowana pozycją. Oferta zarówno produktowa, jak i usługowa skierowana jest do przedsiębiorstw oraz do osób prywatnych.

W zakresie pracy biuroserwisu Druczek.info oferuje materiały niezbędne w każdym biurze i firmie. Począwszy od artykułów papierniczych, poprzez produkty spożywcze, po środki czystości.  W zakresie usług z kolei znaleźć można wyrób pieczątek, wykonywanie wydruków, skanów, czy ksero, po wycinanie napisów z folii samoprzylepnej. Zaopatrzenie odbywa się na terenie całego kraju dzięki własnej flocie samochodowej oraz grupie doświadczonych handlowców, którzy na bieżąco kontaktują się z klientami. 

Sklep plastyczny w Koszalinie, a także punkty w Szczecinie i Gorzowie Wielkopolskim posiadają szeroką gamę wyrobów kreatywnych, dekoracyjnych, papierniczych oraz artystycznych. Oferują także wykonanie pieczątek osobistych, usługi ksero oraz oprawę prac i dokumentów. Placówki są bogato wyposażone w materiały szkolne dla dzieci, a także w specjalistyczne produkty skierowane do artystów, np. amatorów scrapbookingu, czy decoupage, jak również do zawodowych plastyków. 

W sklepach i hurtowniach firmy znaleźć można między innymi: farby, pędzle, papier dekoracyjny oraz inne materiały niezbędne do tworzenia i wykonywania prac ręcznych, więc każdy wielbiciel rękodzieła znajdzie coś dla ciebie. W asortymencie dostępne są także długopisy, kredki, bloki, zeszyty oraz inne szkolne produkty występujące w stylistyce zgodnej z najnowszymi trendami panującymi wśród dzieci. I chłopcy i dziewczynki będą zachwyceni, posiadając wyprawkę ze swoim ulubionym bohaterem.


Zostaw nam swoją opinię o przedsiębiorstwie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.druczek.info/
Data dodania firmy: 2019-03-13
Telefon do firmy: 887 506 003
Miejscowość: Goleniów
Adres: I Brygady Legionów 6A
Kod pocztowy: 72-100

Źródła:
https://www.druczek.info/Dane redaktora wpisu: Krzysztof Włodarczyk


Firmy działające w tej samej branży

Kapitan Cook
ul. Rejtana 12A
Luboń
Usługi Mediacyjne i Trenerskie Edyta Borysiak
ul. Tenisowa 29
Szczecin

Co możesz z nami osiągnąć?

Edukuj swoich odbiorców i zyskuj świadomych klientów
Znajdź się wśród najlepszych firm w sieci
Oszczędzaj czas na kampaniach marketingowych