Spójrz w przyszłość - zadbaj o swój biznes z kursydlarolnikow.pl

AlbexDekoracje z balonów - https://albex.pl/


Efektowne dekoracje zawsze wpływają na lepsze postrzeganie imprezy. Podnoszą jej rangę i atrakcyjność. Spektakularne, robiące duże wrażenie formy przestrzenne można zbudować z połączonych balonów. Balony są uwielbiane zwłaszcza przez dzieci, a kompozycje z nich pozwalają na stworzenie wielkoformatowych konstrukcji pasujących nawet do bardzo prestiżowych i formalnych uroczystości. Wielość dostępnych kolorystyk umożliwia wykreowanie obiektów urzekających feerią barw lub spójnych z systemem identyfikacji wizualnej firmy. Możliwe są również wersje monochromatyczne z matowych lub metalicznie połyskujących balonów. Kompozycje przybierają formy:

  • spiralnie skręconych lub prostych girland;
  • łuków i bram;
  • słupów i kolumn;
  • kul lub innych geometrycznych figur przestrzennych.

Atrakcyjne dekoracje z balonów można zamówić w gdańskiej firmie funkcjonującej pod adresem albex.pl To przedsiębiorstwo o wieloletniej tradycji,  stawiające nacisk na wysoką jakość produktów i profesjonalną obsługę.  Na życzenie klienta balony mogą być dodatkowo zadrukowane logotypem, grafiką lub tekstem. Firma może dostarczyć również:

  • balony lateksowei winylowe;
  • balony, bramy, namioty i figury pneumatyczne;
  • air boardy i sky dancery;
  • figury z PCV.

Dużą popularnością cieszą się balony w kształcie cyfr i liter pozwalające na świętowanie jubileuszy, rocznic i wykonywanie napisów, w tym w formie życzeń. Ponieważ firma specjalizuje się w gadżetach reklamowych, może zająć się kompleksowo dostarczeniem na wydarzenie upominków firmowych.

Przyciągające wzrok konstrukcje wykorzystywane są podczas otwarć placówek handlowo-usługowych, biznesowych jubileuszy i większych akcji promocyjnych. Są stosunkowo trwałe i silnie się odznaczają w przestrzeni, pozwalając firmie osiągnąć zamierzony efekt marketingowy, wyróżnić ją na tle konkurencji i zbudować dobry wizerunek. Coraz częściej wielkogabarytowe balonowe kompozycje pojawiają się jako element ozdobny na imprezach prywatnych. Sprawdzają się zwłaszcza podczas imprez weselnych, uroczystości rodzinnych i eventów dla dzieci.


Zostaw nam swoją opinię o przedsiębiorstwie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://albex.pl/
Data dodania firmy: 2019-06-18
Telefon do firmy: +48 (58) 300 07 44
Miejscowość: Gdańsk
Adres: Grodzka 20
Kod pocztowy: 80-841

Źródła:
https://albex.pl/dekoracje-balonowe/Dane redaktora wpisu: Anna Grabowska


Firmy działające w tej samej branży

Co możesz z nami osiągnąć?

Edukuj swoich odbiorców i zyskuj świadomych klientów
Znajdź się wśród najlepszych firm w sieci
Oszczędzaj czas na kampaniach marketingowych