Spójrz w przyszłość - zadbaj o swój biznes z kursydlarolnikow.pl

Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.Syfony brodzikowe Schedpol


W montowaniu i wykończeniu łazienki trzeba zwrócić uwagę na wiele elementów, wśród których znajduje się przede wszystkim niezawodność. Dotyczy to również wanien i elementów ich wyposażenia. Są to przecież produkty, których zadaniem jest służenie przez wiele lat. Jednocześnie stanowią również inwestycję, na której nie powinno się oszczędzać, ponieważ może się to odbijać poprzez słabszą trwałość wykonania, a to z kolei może pociągnąć za sobą nieomal tragiczne w skutkach konsekwencje. Do takich bez wątpienia należy ewentualne zalanie, więc niezawodność i trwałość to kluczowe aspekty, na które trzeba zwracać uwagę podczas montowania elementów odbierających wodę.

Dzięki wielu latom doświadczenia specjaliści pracujący w firmie schedpol.pl rekomendują do montażu wyłącznie syfony oraz kolanka wyłącznie godnych zaufania i renomowanych producentów. Wśród nich znajdują się Alcaplast, McAlpine i Viega. Wybierać można spośród produktów o średnicy 52 mm lub 90 mm. Zapewniają one przepływ: 

  • 31 l/min, 
  • 31,8 l/min, 
  • 33 l/min, 
  • 34 l/min, 
  • 36 l/min, 
  • 38,4 l/min, 
  • 45 l/min. 

Różnice między produktami polegają jednak nie tylko na zapewnianym przez nie przepływie. Różnią się one między sobą także tworzywem,  z jakiego wykonany został grzybek. Dostępne są bowiem trzy rodzaje materiałów: stal nierdzewna, chromowany ABS i galwanizowany mosiądz. Po zamontowaniu syfonu wannowego albo brodzikowego ten element staje się całkowicie niewidoczny. Szczelne syfony do brodzika to wobec tego inwestycja, która w przypadku wyboru dobrej jakości zapewnia spokój na wiele lat. 

Pod adresem https://www.schedpol.pl/wyposazenie-lazienek/schedpol/akcesoria/syfony-brodzikowe/ można znaleźć również elementy wykończeniowe, uszczelniające strefę prysznicową i montażowe. Panele akrylowe pozwalają na zamaskowanie syfonu brodzikowego lub rury odpływu wody, dzięki czemu w żaden sposób nie ucierpi estetyka łazienki. Specjalne stelaże jednocześnie pozwalają na bardzo łatwe zainstalowanie brodzików oraz wanien bezpośrednio na łazienkowej podłodze. 

Zostaw nam swoją opinię o przedsiębiorstwie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.schedpol.pl/
Data dodania firmy: 2019-06-25
Telefon do firmy: 95 750 51 50
Miejscowość: Międzychód
Adres: Przemysłowa 2
Kod pocztowy: 64-400

Źródła:
https://www.schedpol.pl/wyposazenie-lazienek/schedpol/akcesoria/syfony-brodzikowe/Dane redaktora wpisu: Julita Krupa


Firmy działające w tej samej branży

Tablitek
ul. Mickiewicza 27
Poznań
Kartop
ul. Zwycięstwa 37
Chodzież
LING PROJECT
ul. Górki 9B
Poznań

Co możesz z nami osiągnąć?

Edukuj swoich odbiorców i zyskuj świadomych klientów
Znajdź się wśród najlepszych firm w sieci
Oszczędzaj czas na kampaniach marketingowych