Spójrz w przyszłość - zadbaj o swój biznes z kursydlarolnikow.pl

Usługi Mediacyjne i Trenerskie Edyta BorysiakMediacje szczecin


Rozwód to jedna z bardziej stresujących sytuacji, jaka może przydarzyć się w życiu człowieka. Zazwyczaj przebiega też w nieprzyjemnej atmosferze. Ustalenie alimentów, podział majątku - stronom często trudno dojść do porozumienia w tych kwestiach. Towarzyszące silne emocje również nie pomagają w satysfakcjonującym zakończeniu sprawy. Dlatego też warto skorzystać z pomocy mediatora, który trzeźwym okiem i bez zbędnych emocji pomoże dojść skłóconym osobom do kompromisu. Dodatkowo dzięki mediacji rozwodowej istnieje duża szansa, że strony uzyskają rozwód już na pierwszej rozprawie, co niewątpliwie jest ogromną zaletą.

Osoby zainteresowane mediacjami w Szczecinie powinny zajrzeć na stronę mediatorka.szczecin.pl i zapoznać się z ofertą profesjonalistki - mediatorki z wieloletnim doświadczeniem - Edyty Borysiak. Specjalistka wpisana jest na listę mediatorów stałych Sądu Okręgowego w Szczecinie. Specjalizuje się ona w mediacjach  rozwodowych, rodzinnych, alimentacyjnych, karnych oraz pracowniczych. Mediatorka jest prekursorką wprowadzania mediacji rówieśniczej w szkołach w Szczecinie.

Dzięki wykształceniu pedagogicznemu i psychologicznemu (kierunek: pedagogika opiekuńczo-wychowawcza, resocjalizacja, psychologia zarządzania), mediatorka potrafi dobrać odpowiedni kierunek pracy i narzędzia do konkretnej spornej sytuacji.

Co więcej, mediatorka idąc z duchem czasu, oferuje swoim klientom możliwość tradycyjnych spotkań mediacyjnych w wersji online. Ta sposobność jest niezwykle wygodna w sytuacji, gdy stronom sporu trudno spotkać się w jednym miejscu. Szczegóły ugody wówczas ustalane są przez komunikatory internetowe (np. Skype) lub telefonicznie, sama ugoda podpisywana jest wówczas korespondencyjnie. Co ważne, mediatorka dba o to, aby została zachowana zasada całkowitego zaufania oraz poufności.

Niektóre osoby wstydzą się skorzystać z pomocy mediatora - zupełnie niepotrzebnie! Przyznanie się do słabości i nieumiejętności rozwiązania konfliktu przerasta wielu. Tym bardziej warto oddać swój los w dobre i profesjonalne ręce, które pomogą zmniejszyć stres i rozwiązać problem z korzyścią dla wszystkich zainteresowanych.


Zostaw nam swoją opinię o przedsiębiorstwie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://mediatorka.szczecin.pl/
Data dodania firmy: 2019-06-20
Telefon do firmy:
Miejscowość: Szczecin
Adres: Tenisowa 29
Kod pocztowy: 71-066

Źródła:
http://mediatorka.szczecin.pl/Dane redaktora wpisu: Anna Grabowska


Firmy działające w tej samej branży

BIUROSERWIS MORALEWICZ I SPÓŁKA SP.J
ul. I Brygady Legionów 6A
Goleniów
Kapitan Cook
ul. Rejtana 12A
Luboń

Co możesz z nami osiągnąć?

Edukuj swoich odbiorców i zyskuj świadomych klientów
Znajdź się wśród najlepszych firm w sieci
Oszczędzaj czas na kampaniach marketingowych