Spójrz w przyszłość - zadbaj o swój biznes z kursydlarolnikow.pl

Zwiedzaj Toruńhttp://zwiedzajtorun.pl/ | Toruń przewodnik


Planując wycieczkę do Torunia, warto odpowiednio wcześnie zamówić przewodnika, który oprowadzi grupę po mieście. Dobrze zaplanowany wypad pozwoli na lepsze poznanie miasta w miłym towarzystwie. Agencja zwiedzajtorun.pl to zespół pasjonatów historii oraz miłośników Torunia. Firma przygotowała ofertę "szytą na miarę" zarówno dla klientów indywidualnych, jak i zorganizowanych grup.

Celem biura jest , aby podczas zwiedzania nie przekazywać jedynie suchych faktów, ale opowiadać i pokazywać życie w mieście, również dzięki swoim lokalnym doświadczeniom.  Przewodnicy opowiadają więc, w jakim klubie można spotkać fajnych ludzi lub gdzie muzyk słynący z grania na łyżkach za niewielką opłatą zagra wybraną przez turystę melodię. Przewodnika wynajmuje się właśnie po to, aby poznać Toruń także od podszewki i dowiedzieć się o rzeczach, które trudno znaleźć w internecie lub przewodnikach drukowanych.

Firma zaprasza do współpracy m.in. grupy turystyczne, które chcą w ciekawy sposób zwiedzić Toruń z przewodnikiem miejskim. Agencja pomoże w zorganizowaniu  pobytu w grodzie Kopernika, obojętnie czy turyści planują przyjechać na 2 godziny, czy spędzić w Toruniu i okolicy kilka dni. Biuro doradzi przy wyborze optymalnego planu zwiedzania, dobierze czas oprowadzania do indywidualnych zainteresowań i kondycji, tak aby w pamięci turystów pozostało jak najwięcej miłych wrażeń z Torunia.  Ponadto przewodnik podpowie, gdzie można zatrzymać się na noc, zorganizuje obiad lub inny posiłek.  Przewodnicy nie będą zanudzać zwiedzających, gdyż firma stawia na oprowadzanie ciekawe, żywe i nowoczesne, bez zadęcia i opowiadania o zakurzonych gablotach muzealnych.

Agencja oprowadziła już tysiące turystów  i setki grup po Toruniu, w tym tak duże i znane firmy.  Pomimo dużego doświadczenia przewodnicy nie popadają w rutynę i każde oprowadzanie turystów  traktują bardzo wyjątkowo. Biuro jest otwarte na nowe pomysły na zwiedzenie Torunia. Dlatego przed planowanym przyjazdem warto zadzwonić i ustalić szczegóły oferty. Firma zadowolenie klienta zawsze stawia na pierwszym miejscu.


Zostaw nam swoją opinię o przedsiębiorstwie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://zwiedzajtorun.pl/
Data dodania firmy: 2019-08-14
Telefon do firmy: 600-638-077
Miejscowość: Toruń
Adres: Bażyńskich 8
Kod pocztowy: 87-100

Źródła:
http://zwiedzajtorun.pl/Dane redaktora wpisu: Julita Krupa


Firmy działające w tej samej branży

Co możesz z nami osiągnąć?

Edukuj swoich odbiorców i zyskuj świadomych klientów
Znajdź się wśród najlepszych firm w sieci
Oszczędzaj czas na kampaniach marketingowych